З днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 13.10.2024 07:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани праці санітарно-епідеміологічної служби Бобринецької  громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Протягом багатьох років кожен із вас працював на захист жителів громади від небезпечних інфекційних захворювань, ефективно  реалізував державну політику у сфері профілактичної медицини та ліквідацію шкідливого впливу на екологічний стан населених пунктів громади.

Бажаємо у професійне свято успіхів  у діяльності, міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя в родинах. І головне – миру в Україні та розвитку галузі!

З повагою, Леонід Кравченко, міський голова Бобринця, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської ради