8 жовтня – День юриста

Дата: 08.10.2024 07:00

Фото без описуШановних юристів та ветеранів юридичної галузі щиро вітаємо з професійним святом!

Сучасний світ, кожна галузь нашого суспільства, у тому числі органи місцевого  самоврядування, депутати різних рівнів, члени виконавчих комітетів потребують ваших знань, участі у підготовці важливих правових рішень.

Професія юриста вимагає великої відповідальності, постійного вивчення нових законів та змін до законодавства, дотримання законів України, впровадження правових відносин між суб’єктами господарювання.

Щиро зичимо вам миру, професійних успіхів у діяльності, міцного здоров’я, благополуччя та затишку в родинах!

З повагою, Леонід Кравченко, міський голова Бобринця, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської ради