Бобринецька громада: співпраця та навчання у проєкті «Спільне реагування для відновлення українських громад» за підтримки USAID

Дата: 03.10.2024 09:19

Фото без опису2 жовтня 2024 року розпочато третю стратегічну сесію з українськими громадами по проєкту «Спільне реагування для відновлення українських громад».

У Києві зібралися 21 учасника та учасниці з 7 громад та трьох областей — Солоницівської, Кегичівської та Красноградської на Харківщині, Калинівської та Дивізійської на Одещині, Бобринецької та Онуфріївської на Кіровоградщині.

Участь у проєкті бере заступник міського голови Бобринця Євгеній Кулик.

Громади працюватимуть над розробкою проєктної пропозиції, базуючих на власних пріоритетах — ми підготували інтенсивну програму із лекціями від експертів та практичною роботою. Все для того, аби в результаті повернутися додому із готовим драфтом проєктної пропозиції, яку робочі групи можуть подати на фінансування.

Протягом трьох днів активних дискусій, нетворкінгу, лекцій та практичних завдань учасники детально розберуть:

нові виклики й можливості для громад, повʼязанні з євроінтеграцією, відновленням та розвитком

синхронізація пріоритетів громади з національними пріоритетами розвитку, як орієнтуватися у програмах з відновлення

особливості планування та написання проектів відновлення, з чого починати

кращі практики місцевого розвитку з ЄС та всього світу

продукти та технології для використання відновлюваної енергетики

інвестиції у розвиток та відновлення

бюджет проєкту та планування ресурсів

фінансові інструменти для громад та комунікація із донорами

Нагадаємо, що проєкт «Спільне реагування для відновлення українських громад» реалізується Українським інститутом міжнародної політики за підтримки USAID. Його мета — сприяти розвитку 30 громад у звільнених та постраждалих від війни регіонах України шляхом налагодження ефективного діалогу між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадянським суспільством для формування спільного бачення відновлення та розвитку громади.

Проєкт USAID "Демократичне врядування у Східній Україні"