День ветерана України

Дата: 02.10.2024 09:14

1 жовтня,  День ветерана України, подяку за працю і життєву позицію висловили ветеранам голова громади Леонід Кравченко, начальник відділу освіти, молоді і спорту Вікторія Літвінова, директор Територіального центру соціального обслуговування Катерина Матягіна, голова Бобринецької міської ветеранської організації Лідія Беліченко, її заступник Мотрона Іващенко, краєзнавець-ветеран праці Георгій Лашкул.

Основа ветеранської організації - «Університет срібного віку». Серед інших дисциплін у них – заняття спортом.

Від міської ради Леонід Кравченко подарував студенткам 10 фітбольних м’ячів (саме фітбольних!) до 120 кг, 10 пар гімнастичних палок, 10 пар гантелів, 10 карематів, 5 пар палок для скандинавської ходи.

Центру культури і дозвілля Бобринецької міської ради подарував гарні пісні, гуморески і спільний спів під музичний супровід.

Будьте здорові, наші дорогі ветерани!

Ви так само, як усі українці, чекаєте на мир, і навіть більше, бо з висоти років у ваших думках – і діти, й онуки, і вся наша спільнота.

З нагоди Дня ветерана за активну життєву і громадську позицію, розвиток ветеранського руху в громаді Грамотою Бобринецької міської ради нагороджено:

АБАЗУ Тетяну Петрівну, студентку Університету «Срібний вік»

ІВАЩЕНКО Мотрону Павлівну, заступника голови, члена президії Бобринецької міської ветеранської організації

НАЗАРЕНКО Ніну Василівну, секретаря, члена президії Бобринецької міської ветеранської організації

ОВЕРЧЕНКО Олену Павлівну, керівника групи волонтерів, члена президії Бобринецької міської ветеранської організації

ХУТОРНЮК Аллу Михайлівну, вчителя факультету «Фітнес» Університету «Срібний вік»

ЯЩЕНКО Валентину Петрівну, студентку Університету «Срібний вік»

Оголошено Подяку Бобринецької міської ради

Андріяновій Галині Петрівні, студентці Університету «Срібний вік».