Відзначення Дня захисників та захисниць України

Дата: 02.10.2024 09:10

У День захисників і захисниць України в міському Будинку культури вітали військовослужбовців ЗСУ: небагато військових були присутні особисто, за тих, хто й сьогодні на фронті, отримували відзнаки і вдячність від усієї громади їхні рідні.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих під час збройної агресії рф проти України військовослужбовців ЗСУ та цивільних громадян України.

Слова вдячності, які говорили голова громади Леонід Кравченко і т.в.о. начальника Третього відділу Кропивницького РТЦК і СП м. Бобринець Олександр Мусієнко, були адресовані усім захисникам, землякам, усім, хто на своїх бойових позиціях обороняв і зараз захищає Україну.

Вдячність міському голові Бобринця та усій громаді за постійну підтримку, за доставлені посилки на позиції Донецького напрямку, від себе особисто і від товаришів висловив Олександр Синьогуб.

Промова солдата була про те, як важливо для них, коли вони відчувають підтримку земляків.

Відзнаку «Золотий хрест» за проявлену мужність й успішне виконання завдань під час бою вручено військовослужбовцю ЗСУ, солдату МЕЛЬНИКОВУ Миколі Анатолійовичу.

Відповідно розпорядження Бобринецького міського голови від 30 вересня 2024 року №138 за високий професіоналізм, мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисників і захисниць України:

Грамотою Бобринецької міської ради нагороджено:

ВАНЖУ Миколу Андрійовича - військовослужбовця Збройних Сил України, учасника бойових дій, старшого солдата.

Подяку Бобринецької міської ради оголошено:

ГОРАЙ Володимиру Васильовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, солдату;

ГОРЕЦЬКОМУ Якову Володимировичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, солдату;

ЛОГАЦЬКОМУ Олександру Миколайовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, молодшому сержанту;

ПЕРЕДАТКУ Олексію Олексійовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, солдату;

РОЗДОБУДІНУ Сергію Миколайовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, старшому солдату;

СМАКОТІ Юрію Ігоровичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, солдату;

ЧОРНОМУ Сергію Віталійовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, солдату;

ЧУБЕНКУ Віталію Леонідовичу – військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, сержанту;

ШАБАТІНУ Ігорю Анатолійовичу - військовослужбовцю Збройних Сил України, учаснику бойових дій, сержанту.

Прийміть вітання і низький уклін за захист України і громади!