Шановні жителі Бобринецької громади зі статусом ВПО!

Дата: 08.08.2024 13:54

Фото без описуБлагодійна організація «КАРІТАС Кропивницький » в понеділок, 12 серпня 2024 року, з 09.00 буде проводити реєстрацію на отримання продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб (вага набору 8-9 кг; 1-3 особи в смі'ї - 1 набір, 4-6 осіб в сім'ї - 2 набори).

Реєстрація буде проводитися за адресою: м. Бобринець, вул. Миколаївська, 47 (Центр культури та дозвілля).

З собою ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ОРИГІНАЛИ:

- ПАСПОРТА (представника родини);

- ІДЕНТИФІКАЦІЙНИХ КОДІВ усіх членів родини та ДОВІДОК ВПО всіх членів родини. Майте на увазі, що звернутися може один представник сім'ї (зареєстрований по одній адресі згідно довідки ВПО) з усіма оригіналами документів).

Також буде проводитися юридична консультація, робота з кейс-менеджером та кризовим менеджером з соціальних питань.

‼️ Увага:

Родина- це всі люди, зареєстровані по одній адресі згідно довідки ВПО!