Гуманітарна допомога для ВПО

Дата: 24.07.2024 16:47

Фото без опису23 липня 2024 року у Бобринецькому ліцеї №1 відбулася передача Бобринецькій міській раді гуманітарної допомоги – медичних аптечок - від благодійного фонду народного депутата України Ігоря Мурдія.

Помічниці нардепа Алла Греку та Світлана Приймак повідомили, що аптечки отримають ще кілька сусідніх громад.

Під час передачі гуманітарної допомоги були присутні заступник міського голови Бобринця Наталія Яворська, директор ліцею Володимир Карпук.

Наталія Яворська зазначила: після постановки аптечок на облік комісія розподілить їх по комунальних закладах громади, багатодітним родинам ВПО та особам з інвалідністю з числа ВПО.

Дякуємо народному депутату за допомогу: вона завжди має бути вчасною. Тим паче, домедична. Кожна аптечка містить універсальні медичні засоби і рано чи пізно стане в нагоді дорослим та юним жителям громади.