Про сприяння в забезпеченні грубими кормами

Дата: 23.07.2024 09:01

Відповідно листа Департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської області військової адміністрації за № 24-17/974/0.24 від 12.07.2024р та відповідно до звернення громадської організації реабілітаційного центру «HIPPOS» просимо долучитися до благодійної допомоги у вигляді сіна та соломи, що є життєво необхідним елементом для утримання тварин.

Наразі на базі зазначеного центру налічується двадцять девять коней, поні, вівці, кози, ослики, індійські корови, єноти, лось та інші тварини ( в тому числі евакуйовані 18 гол. з Авдіївки, Херсону та Харкова).

ГО Реабілітаційний центр «HIPPOS», розташований в м. Кропивницький по вул. Короленка 68., контактні тел. 066 031 88 88; 068 436 13 96.