Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії

Дата: 17.07.2024 08:56

Фото без описуУкраїнський молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW оголосив про старт першого грантового конкурсу «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

Програма охопить Київську, Чернігівську, Житомирську, Харківську, Львівську, Закарпатську, Полтавську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Волинську області, а також низку територіальних громад.

Загальний бюджет становить майже 4 мільйони гривень, а максимальна допустима сума одного гранту становить 380 тис. грн.

Грант націлений на всіх українських роботодавців, які готові працевлаштувати випускників професійно-технічних навчальних закладів без досвіду роботи. Загалом очікується допомогти від 10 до 50 роботодавцям.

Умови участі та деталі за посиланням на сайті Кіровоградської ОВА.