Правила безпеки на воді

Дата: 16.07.2024 10:09

Наприкінці червня та у липні збільшилася кількість людей, які рятуються від спеки біля водойм. Водночас збільшилася кількість повідомлень про нещасні випадки на воді.

Сектор мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ Бобринецької міської ради нагадує жителям і гостям громади про необхідність дотримуватися елементарних правил поведінки на воді.

Навчайте дітей плавати, постійно перебувайте біля них.

Наразі - ще раз прочитайте правила, їх небагато, запам"ятайте, бережіть себе, тих, хто плаває поряд, і все буде добре!