Допомога військовим

Дата: 09.07.2024 11:39

Фото без описуФото без описуОтримали подяку від військової частини з Херсонського напрямку, куди цими вихідними була доставлена допомога – маскувальні сітки та FPV-дрони.

«Отримали від Бобринецької громади 3 дрони та маскувальні сітки. Щиро вдячні всім причетним. Також вдячні Леоніду Григоровичу Кравченку за швидку доставку.

Бобринчани постійно допомагають ЗСУ. Ви - наша підтримка!

ДЯКУЄМО!

РАЗОМ МИ СИЛА!»

До подяки можна додати: кожного захисника, чийогось сина, чоловіка, брата чекають вдома рідні живими і здоровими. Війна триває, дякувати за захист маємо ми, цивільні, дякувати не лише словами, а й постійною підтримкою.

Тоді є і надія, і сила, і віра.

Спільними зусиллями Україна вистоїть. Дякуємо вам за захист.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!