Бобринецька міська територіальна громада

4 липня – День Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани Національної поліції України, поліцейський офіцер громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Щодня наша громада, її жителі, як і вся Україна, живуть в умовах воєнного стану, водночас  потребують захисту життя, здоров’я, прав та свобод, майна та на забезпечення правопорядку поліцейськими.

Частина поліцейських в даний час захищає цілісність і незалежність України від збройної агресії рф, зичимо кожному повернутися до своїх родин і виконання професійних обов’язків живими і неушкодженими.

Дякуємо кожному з вас за захист, професійну й оперативну роботу, сподіваємося на плідну співпрацю, зичимо миру і благополуччя у державі, успіхів у діяльності, міцного здоров’я, добробуту в родинах та невичерпного оптимізму!

Леонід Кравченко, міський голова Бобринця, Бобринецька міська рада, виконавчий комітет міської ради