Військово-обліковий документ із QR-кодом

Дата: 03.07.2024 08:51

Фото без описуПослуга доступна у ЦНАПі Бобринецької міської ради

Із червня 2024 року у Центрі надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради (ЦНАПі) після уточнення облікових даних можна отримати військово-обліковий документ із QR-кодом: за ним перевірятимуть дійсність документа.

Для отримання документа військовозобов`язані приходять у ЦНАП, надають актуальні дані про себе та підтверджують їх.

Адміністратор вносить дані в електронну систему, інформація автоматично підтягується в «Оберіг» і заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі.

Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Адреса ЦНАПу Бобринецької міської ради: м. Бобринець, вул. Каштанова (Кірова), 84.

Додаткова інформація: щоб не створювати черг у години відключення електроенергії, повідомляємо, що ЦНАП перебуває у 5 черзі