Бобринецька міська територіальна громада

Повідомлення про оприлюднення

Дата: 02.07.2024 12:19

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бобринецької міської ради на виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виносить на обговорення з 02 липня 2024 року проект регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території Бобринецької міської територіальної громади». Даний проект та відповідно аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької міської ради у розділі "Регуляторна діяльність"

Надсилання зауважень та пропозицій здійснюється відповідного до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Бобринецької міської ради : 27200, м. Бобринець, вул.. Незалежності, 80 (2 поверх), протягом
одного місяця (до 02 серпня 2024 року).

Відділ економічного розвитку,
торгівлі та інвестицій