2 липня – День працівника державної податкової служби

Дата: 02.07.2024 07:00

В цей день професійного свята щиро вітаємо працівників та ветеранів податкової служби!

Фото без описуЕкономіка держави завжди залежить від наповнення бюджетів, сплати податків усіма суб’єктами оподаткування.

Економіка України, яка захищає свою незалежність і цілісність, економіка Бобринецької громади, мають завдання воєнного часу.

Протягом трьох років повномасштабного вторгнення рф в Україну ви довели свій професіоналізм у роботі як з платниками податків, органами місцевого самоврядування,  бюджетами, так і в напрямку всебічного інформування та роз’яснення податкового законодавства.

Зичимо всій Україні якнайскорішого досягнення миру, податковій службі - успіхів у діяльності на благо держави та громадян.

В особистому житті: міцного здоров’я, добра та щастя!

Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади, Бобринецька міська рада, виконавчий комітет міської ради