Бобринецька міська територіальна громада

Роздільне сортування сміття

Дата: 28.06.2024 10:25

Фото без описуЗаконодавство про управління відходами в Україні набирає обертів. Це означає зовсім інший підхід у громадах до поводження з побутовими відходами. Зокрема, інший підхід до їх збору, сортування, переробки та утилізації.

Комунальне підприємство «Комунальник» Бобринецької громади вже має налагоджену систему збору в місті петпляшок.

Деякі контейнери, розміщені минулого року в центрі Бобринця, замінили на створені власноруч контейнери у вигляді яскравих петпляшок (ідею, за словами мера міста Леоніда Кравченка, запозичили у Львові).

Звикли до роздільного сортування і бобринчани та гості міста: використані з-під напоїв петпляшки здебільшого знаходять своє місце у яскравому контейнері, який вчасно вивантажують комунальники.

На фото: так відбувається вивантаження контейнера.