Вітаємо рій «Степові хижаки» Бобринецького ліцею №1 з перемогою

Дата: 22.06.2024 10:19

Фото без описуБобринецька міська рада щиро вітає рій «Степові хижаки» Бобринецького ліцею №1 з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")!

Нагадаємо: на початку червня перемогу здобула старша вікова група «Степових хижаків» та вийшла на всеукраїнський етап змагань.

Сьогодні раді вітати з перемогою середню вікову групу «Степових хижаків», вчителя предмета «Захист України», керівника гуртка ЦДЮТ «Патріот України»

Олексія Шкрьобку, який готував команду, Бобринецький ліцей, батьків ліцеїстів та всю нашу громаду.

З 19 по 22 червня бобринецький рій докладав максимум зусиль для перемоги на іграх, що відбувалися у Гайворонській громаді.

Ліцеїстам виповнилося по 12-14 років. Вони пройшли онлайн-відбір на обласні змагання, де здолали вісім видів змагань і стали найсильнішими серед 20 роїв.

Посилені тренування, природні здібності, розум, кмітливість, сила, воля, наполегливість, спритність, цілеспрямованість – це все вони – наші переможці:

Луценко Аріна

Денисова Вікторія

Мічкур Дарина

Безрученко Володимир

Бурцев Станіслав

Гідірім Максим

Івашина Денис

Чорний Тимофій

Дякуємо організаторам гри «Сокіл» («Джура»), дякуємо ЗСУ за можливість жити в мирі.

Попереду – захист Кіровоградської області на всеукраїнському етапі змагань.

Це – відповідальність для усіх: організаторів гри, організаторів поїздки, для педагогів і для батьків.

Але випробування проходитимуть діти – старша і середня вікові групи, рої «Степові хижаки».

Громада підтримує кожного з вас і пишається вже здобутими успіхами!

Бобринецька міська рада.