Бобринецька міська територіальна громада

Перед виїздом за кордон на постійне місце проживання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

Дата: 24.06.2024 10:51

Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що громадяни – платники податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів перевіряє зазначену в декларації інформацію та самостійно визначене платником податкове зобов'язання, повноту сплати ПДФО та видає довідку про сплату податку  і  відсутність податкових зобов'язань. Зазначена довідка подається платником до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.