Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи забезпечується особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни І групи, місцем проживання на період профнавчання такої особи?

Дата: 10.06.2024 10:37
Кількість переглядів: 24

Фото без опису

Так, забезпечується (за певної умови).

У разі вибору здобувачем освіти для проходження професійного навчання закладу освіти, що розташований не за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування), такий здобувач освіти та особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни І групи, забезпечуються місцем проживання на період професійного навчання. Таке забезпечення здійснюється щодо не більше однієї супроводжуючої особи.

Це передбачено п. 19 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984.

Вищезазначений Порядок та інші корисні кейси щодо організації професійного навчання учасників бойових дій доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu

Є питання щодо проходження професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут http://surl.li/emipw

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь