Державних службовців та ветеранів державної служби 23 червня вітаємо з професійним святом!

Дата: 23.06.2024 07:00

Фото без описуШановні державні службовці, ветерани державної служби!

Ваша діяльність вимагає професійних знань та досвіду у сфері державного управління, знання і дотримання законодавства під час реалізації державної політики, забезпечення стабільної роботи економіки держави, соціального захисту громадян, підтримки ЗСУ в умовах збройної агресії рф проти України.

Зичимо вам професійного успіху у сфері державного управління, миру Україні, міцного здоров’я, благополуччя та затишку родинам!

Леонід Кравченко, міський голова Бобринця, Бобринецька міська рада, виконавчий комітет міської ради