Бобринецька міська територіальна громада

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2024 07:00

Фото без описуМільйони українців, тисячі бобринчан загинули, стали жертвами від початку нападу нацистської Німеччини у 1941 році і до завершення Другої світової війни.

Війна принесла народу України страждання, смерті людей, руйнацію, голод післявоєнної відбудови, сім’ї пережили тяжкі випробування війни і повоєнних років, сотні дітей у бобринецьких родинах виросли сиротами.

Сучасна Україна щодня вшановує загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців сил оборони держави, цивільних громадян, дорослих і дітей.

Не виміряти глибину людського горя і втрат. Священний обов’язок кожного – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках нашу свободу у 20 столітті і нині продовжує відстоювати українську державність, кордони і демократичний вибір народу.

Вшановуємо героїзм і самопожертву минулих поколінь і сучасників.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Леонід Кравченко, міський голова Бобринця, Бобринецька міська рада, виконавчий комітет міської ради