Бобринецька міська рада щиро вітає рій «Степові хижаки» Бобринецького ліцею №1 з перемогою в обласному етапі!

Дата: 11.06.2024 09:00

Фото без описуПротягом року у наших ліцеїстів було багато успіхів. Пишаємося ще однією перемогою.

З 6 по 9 червня в Онуфріївці відбувся другий, обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), для старшої вікової групи (учні 15-17 років).

Перед цим у відбірковому онлайн-етапі бобринецькі ліцеїсти вибороли перше місце серед 41 команди.

Загалом відбулося 10 конкурсів серед 15 кращих команд, які пройшли онлайн-відбір і вийшли на обласні змагання.

Бобринчани здобули призові місця у змаганнях: «Інтелектуальна гра», вікторина «Відун", Військова смуга перешкод», «Тактична медицина», «Розбирання та складання АК з елементами перекидання/кантування колеса», «Впоряд», «Фізична підготовка». «Метання гранати», «Саперна підготовка», «Стрільба», «Таборування».

За загальнокомандними результатами:

І місце - Бобринецька ТГ

2 місце - Соколівська ТГ

3 місце - Онуфріївська ТГ

Склад роя «Степові хижаки»:

Мічкур Дарина, Бобейка Карина, Єрмоленко Денис, Гурин Дмитро, Гаранін Сергій, Стеценко Михайло, Отреп'єв Максим, Щербина Станіслав.

Підготував команду вчитель предмета «Захист України», керівник гуртка ЦДЮТ «Патріот України»

Олексій Шкрьобка.

Навчальний рік був наповнений подіями, дорослі і діти подолали багато нелегких життєвих випробувань. Але Збройні сили України забезпечили захист нашої території: щира подяка і низький уклін кожному захиснику.

Ми за будь-яких умов зобов»язані забезпечити право молодшого покоління на повноцінне дитинство і дати можливість розвинути свої здібності.

Дякуємо організаторам обласного етапу ігор "Сокіл" ("Джура").

Дякуємо учням, педагогічному колективу Бобринецького ліцею за відповідальність, стійкість, волю до перемоги: уся громада пишається і радіє успіхам дітей, а це означає, що ми все робимо вірно.