Зустріч представників ГО „Десяте квітня" з внутрішньо переміщеними особами

Дата: 07.06.2024 11:47

Фото без опису6 червня 2024 року у Міській публічній бібліотеці відбулася зустріч представників ГО „Десяте квітня " з внутрішньо переміщеними особами та сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Гендерна рівність один з найважливіших аспектів життя, де жінки і чоловіки отримують рівні можливості та обов'язки в різних сферах життя. На сьогодні насильство є найбільш розповсюдженою формою порушення правил людини. Учасники заходу отримали інформацію щодо запобігання та попередження насильства у своїх родинах. КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ: 15- 47- безкоштовна цілодобова „гаряча лінія“ для жертв домашнього насильства; 116-123 - ( з мобільного) та 0 800 500 335 (зі стаціонарного) - безкоштовна національна „гаряча" лінія з попередження домашнього насильства; 0 800 213 103- цілодобова „гаряча“ лінія безоплатної правової допомоги; 102- екстрений номер виклику поліції; 103- швидка медична допомога; Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Бобринецької міської ради : 095 065 69 92(понеділок - четвер 7.45- 17.00, п'ятниця 7.45- 15.45, обідня перерва 12.00-13.00).