Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Переможці Бобринецького ліцею №1 за 2023-2024 навчальний рік

Дата: 05.06.2024 10:58
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Учні Бобринецького ліцею №1 - переможці в обласних олімпіадах, всеукраїнських конкурсах та їх педагоги (2023-2024 навчальний рік).

 

№ з/п

Прізвище ім’я дитини

Клас

Назва олімпіади, конкурсу

Місце у ІІ (міському) етапі

Місце у ІІІ (обласному) етапі

Вчитель

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

Географія

І

ІІІ

Скрипник Н.М.

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

Українська мова та література

ІІ

ІІ

Кунашенко Н.Г.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Фізика

І

ІІ

Зайцева Н.В.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Конкурс «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини»

-

ІІ

Бібік Н.С.

  1.  

ЛУЦЕНКО Аріна

8-А

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І (область)

ІІІ (Україна)

Бібік Н.С

  1.  

КРАВЧЕНКО Аріна

8-А

Конкурс «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини»

-

ІІІ

(область)

Бібік Н.С.

 

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія 

8-Б

Історія

І

ІІІ

Різанов М.С.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА  Юлія

8-Б

Хімія

І

ІІ

Плющевська І.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Обласний конкурс

«Свій голос віддаю на захист природи»

номінація «Літературний твір»

-

І

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Інформаційні технології

ІІ

-

Ліснічка А.І

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Біологія

ІІ

-

Сакалош Л.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Англійська мова

ІІІ

-

Волкотруб К.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Математика

ІІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Всеукр. к-с учн. тв-ті

ІІ

-

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

К- Шевченка

ІІІ

 

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

МАН

І

 

Плющевська І.В.

 

  1.  

МОКРА Анастасія

8-Г

Фізика

ІІ

ІІ

Сікач І.О.

  1.  

ГОЛОВЙОВА Анна

8-Г

Фестиваль ДЮТ

 

Всеукр

Щіченко Н.І.

 

  1.  

БУРЦЕВ Станіслав

8-Д

Математика

І

ІІІ

Булахова Л.М.

 

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

Математика

І

ІІІ

Штромілов В.А.

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

Хімія

І

ІІІ

Плющевська І.В.

  1.  

КАБАЦЮРА Єлизавета

9-А

Правознавство

І

ІІІ

Різанов М.С.

  1.  

КАБАЦЮРА Єлизавета

9-А

Біологія

І

ІІІ

Сакалош Л.В.

 

  1.  

ТЕЛИХ Олександра

9-Б

Англійська мова

І

ІІІ

Бережна Л.А.

  1.  

МОТОРНА Маргарита

9-А

Правознавство

І

ІІ

Різанов М.С.

 

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Історія

І

ІІ

Пісна Т.В.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Українська мова та література

ІІІ

ІІІ

Могиленко Н. С.

 

  1.  

ДАВИГОРА Софія

10-А

Географія

І

ІІ

Дмитрян Т.В.

 

  1.  

АДАМЕНКО Анастасія

10-Б

Англійська мова

І

ІІІ

Бережна Л.А.

  1.  

АДАМЕНКО Анастасія

10-Б

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І (область)

-

Бібік Н.С.

  1.  

ВИННИК Вікторія

10-Б

Трудове навчання

І

ІІ

Гайдамака К.А.

  1.  

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

10-Б

Хімія

ІІІ

ІІІ

Плющевська І.В.

 

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

Українська мова та література

ІІІ

ІІІ

Кондратюк Т. Д.

 

  1.  

ТКАЧЕНКО  Софія

11-А

Біологія

І

ІІІ

Сакалош Л.В.

  1.  

ФЕСЕНКО Софія

11-А

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І

(область)

ІІІ (Україна)

Бібік Н.С.

 

  1.  

ШИШКО Єлизавета

11-Б

Географія

І

ІІІ

Кубай Т.Ю

  1.  

ФІЩУК Анастасія

11-Б

Математика

І

ІІ

Булахова Л.М.

  1.  

ФІЩУК Анастасія

11-Б

Українська мова та література

І

ІІІ

Черкасова О.І.

  1.  

ФІЩУК  Анастасія

11-Б

Хімія

І

ІІІ

Ворона Я.В.

 

  1.  

МАЛІНОВСЬКА

Анастасія

5-Д

К-с Шевченка

І

І  (область) +

І Всеукр. етап

Черкасова О.І.

  1.  

МАЛІНОВСЬКА

Анастасія

5-Д

Всесвітній відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі у номінації «Відеопоезія» «Музична відеопоезія»

 

ІІ

(Україна)

Щіченко Н.І.

  1.  

ХАЛАТЯН Надія

6-В

К-С Яцика

І

І (область)

Жигалюк А.Л.

  1.  

ОРЛИЦЬКА Марина

7-В

Всеукраїнський к-с учнівської творчості

у номінації «Література»

І

І

Рубаненко Н.Л.

  1.  

НІКОЛАЄНКО Крістіна

4-Д

Всесвітній відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі у номінації «Відеопоезія» «Музична відеопоезія»

 

ІІ

(Україна)

Щіченко Н.І.

  1.  

ГОЛОВЙОВА Анна

8-Г

Всесвітній відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі у номінації «Відеопоезія» «Музична відеопоезія»

 

ІІ

(Україна)

Щіченко Н.І.

Учні Бобринецького ліцею - переможці у предметних олімпіадах та конкурсах (1-3 етапів) та їх педагоги (2023-2024 навчальний рік)    

 

№ з/п

Прізвище ім’я дитини

Клас

Назва олімпіади

Місце у ІІ етапі

Місце у ІІІ етапі

Вчитель

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

Географія

І

ІІІ

Скрипник Н.М.

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

Фізика

ІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

Українська мова та література

ІІ

ІІ

Кунашенко Н.Г.

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

К-с Шевченка

І

 

Кунашенко Н.Г.

  1.  

ГОМЕНЮК Роман

8-А

К-с Яцика

І

-

Кунашенко Н.Г.

  1.  

КРИЖАНОВСЬКА  Дар’я

8-А

Українська мова та література

ІІІ

-

Кунашенко Н.Г.

  1.  

КРИЖАНОВСЬКА Дар’я

8-А

Англійська мова

І

-

Бережна Л.А.

  1.  

ФІЛІПЕНКО Давид

8-А

Історія

І

-

Бібік Н.С.

  1.  

ФІЛІПЕНКО Давид

8-А

Біологія

ІІ

-

Сакалош Л.В.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Географія

ІІ

-

Скрипник Н.М.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Математика

ІІ

 

Тараненко О.О.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Фізика

І

ІІ

Зайцева Н.В.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Хімія

ІІ

-

Плющевська І.В.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Біологія

ІІІ

-

Сакалош Л.В.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Англійська мова

ІІ

-

Бережна Л.А.

  1.  

МІЧКУР Дарина

8-А

Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини

-

ІІ

Бібік Н.С.

  1.  

ЛУЦЕНКО Аріна

8-А

Фізика

ІІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

ЛУЦЕНКО Аріна

8-А

МАН

І

І

Бібік Н.С

  1.  

КРАВЧЕНКО Аріна

8-А

Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини

-

ІІІ

Бібік Н.С.

  1.  

ЗДОХЛІЙ Єлизавета

8-А

Англійська мова

ІІІ

-

Бережна Л.А.

 

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія 

8-Б

Історія

І

ІІІ

Різанов М.С.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Інформаційні технології

ІІ

-

Ліснічка А.І

  1.  

МЕЛЬНІКОВА  Юлія

8-Б

Хімія

І

ІІ

Плющевська І.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Біологія

ІІ

-

Сакалош Л.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Англійська мова

ІІІ

-

Волкотруб К.В.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Математика

ІІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Всеукр. к-с учн. тв-ті

ІІ

-

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

К- Шевченка

ІІІ

 

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

Обласний конкурс

«Свій голос віддаю на захист природи»

номінація «Літературний твір»

 

І

Рубаненко Н.Л.

  1.  

МЕЛЬНІКОВА Юлія

8-Б

МАН

І

 

Плющевська І.В.

  1.  

РЕЗНІЧЕНКО Олександра

8-Б

Математика

ІІ

 

Синьогуб І.Ю

  1.  

БРАТКО Микола

8-Б

К-с Шевченка

ІІ

 

Рубаненко Н.Л.

 

  1.  

КРАВЧЕНКО Надія

8-В

Математика

ІІІ

 

Стрельченко О.М.

 

  1.  

БОНДАРЕНКО Анна

8-Г

Географія

ІІІ

-

Кубай Т.Ю.

  1.  

БОНДАРЕНКО Анна

8-Г

Біологія

І

-

Яновська О.В.

  1.  

ЧЕРНЕНКО Захар

8-Г

Математика

ІІІ

 

Різанова О.Л.

  1.  

МОКРА Анастасія

8-Г

Фізика

ІІ

ІІ

Сікач І.О.

  1.  

МОКРА Анастасія

8-Г

К-с Шевченка

ІІ

 

Ніколенко Л.А.

  1.  

ЧЕРНЕНКО Захар

8-Г

Українська мова та література

І

-

Ніколенко Л.А.

  1.  

ГОЛОВЙОВА Анна

8-Г

Хімія

ІІІ

-

Сокач Л.В.

  1.  

ГОЛОВЙОВА Анна

8-Г

К-с Яцика

ІІІ

-

Ніколенко Л.А.

  1.  

ГОЛОВЙОВА Анна

8-Г

Фестиваль ДЮТ

 

Всеукр

Щіченко Н.І.

 

  1.  

БУРЦЕВ  Станіслав

8-Д

Історія

ІІ

-

Дика Т.Д.

  1.  

БУРЦЕВ Станіслав

8-Д

Математика

І

ІІІ

Булахова Л.М.

  1.  

ГІДІРІМ Максим  

8-Д

Інформаційні технології

І

-

Волошин В.Б.

 

  1.  

ВАСИЛЕНКО Карина

9-А

Географія

І

-

Дмитрян Т.В.

  1.  

ОТРЕП’ЄВ Максим

9-А

Географія

ІІ

-

Дмитрян Т.В.

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

Математика

І

ІІІ

Штромілов В.А.

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

Хімія

І

ІІІ

Плющевська І.В.

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

Фізика

ІІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

РАТУШНИЙ Роман

9-А

МАН

І

 

Плющевська І.В.

  1.  

КАБАЦЮРА Єлизавета

9-А

Правознавство

І

ІІІ

Різанов М.С.

  1.  

КАБАЦЮРА Єлизавета

9-А

Фізика

ІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

КАБАЦЮРА Єлизавета

9-А

Біологія

І

ІІІ

Сакалош Л.В.

  1.  

МОТОРНА Маргарита

9-А

Правознавство

І

ІІ

Різанов М.С.

  1.  

СТОЛЯРЕЦЬ Яна

9-А

Правознавство

ІІ

-

Різанов М.С.

  1.  

СТОЛЯРЕЦЬ Яна

9-А

Біологія

ІІ

-

Сакалош Л.В.

  1.  

БОРКО Леонід

9-А

МАН

І

 

Плющевська І.В.

 

  1.  

ТЕЛИХ Олександра

9-Б

Англійська мова

І

ІІІ

Бережна Л.А.

  1.  

ТЕЛИХ Олександра

9-Б

Всеукр. к-с учн. т-ті

І

-

Жигалюк А.Л.

  1.  

ТЕЛИХ Олександра

9-Б

К-Шевченка

І

 

Жигалюк А.Л.

  1.  

ДМИТРЯН Дмитро

9-Б

Хімія

ІІ

-

Плющевська І.В.

 

  1.  

ЯЛОВЕНКО Юлія

9-В

Трудове навчання

ІІ

-

Гайдамака К.А.

  1.  

ЯЛОВЕНКО Юлія

9-В

Географія

ІІІ

-

Дмитрян Т.В.

  1.  

ТКАЧЕНКО  Ілля

9-В

Інформаційні технології

І

-

Ліснічка А.І

 

  1.  

ЦИБУЛЬНИК Вікторія

9-Г

Правознавство

ІІ

-

Нехченко С.М.

  1.  

ЦИБУЛЬНИК Вікторія

9-Г

Фізика

І

-

Гичко А.О.

 

  1.  

КИРИЛЮК Єлизавета

9-Д

Математика

ІІ

 

Сікач І.О.

  1.  

ЗОЗУЛЯ Станіслав

9-Д

Інформаційні технології

І

-

Волошина О.В.

  1.  

ДЕМЧЕНКО  Вероніка

9-Д

Історія

ІІ

-

Пісна Т.В.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Історія

І

ІІ

Пісна Т.В.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Англійська мова

ІІ

-

Колпак Ю.М.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Правознавство

І

-

Нехченко С.М.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Українська мова та література

ІІІ

ІІІ

Могиленко Н. С.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

Біологія

ІІ

-

Сокач Л.В.

  1.  

ВОВЕНКО Ліна

9-Д

К-с Шевченка

ІІ

 

Могиленко Н.С.

  1.  

БЕЗРУЧЕНКО Володимир

9-Д

Хімія

ІІІ

-

Ворона Я.В.

 

  1.  

ЯРКОВА  Зоряна

9-Е

Англійська мова

ІІІ

-

Саба С.С.

 

  1.  

ДАВИГОРА Софія

10-А

Географія

І

ІІ

Дмитрян Т.В.

 

  1.  

АДАМЕНКО Євген

10-Б

Історія

І

-

Бібік Н.С.

  1.  

АДАМЕНКО Євген

10-Б

Математика

І

-

Синьогуб І.Ю.

  1.  

АДАМЕНКО Євген

10-Б

Англійська мова

ІІ

-

Бережна Л.А.

  1.  

АДАМЕНКО Анастасія

10-Б

Англійська мова

І

ІІІ

Бережна Л.А.

  1.  

АДАМЕНКО  Анастасія

10-Б

Математика

ІІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

АДАМЕНКО Анастасія

10-Б

Історія

ІІ

-

Бібік Н.С.

  1.  

АДАМЕНКО Анастасія

10-Б

МАН

І

І

Бібік Н.С.

  1.  

ВИННИК Вікторія

10-Б

Трудове навчання

І

ІІ

Гайдамака К.А.

  1.  

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

10-Б

Математика

ІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

10-Б

Історія

І

-

Бібік Н.С.

  1.  

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

10-Б

Хімія

ІІІ

ІІІ

Плющевська І.В.

  1.  

ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр

10-Б

Інформаційні технології

І

-

Ліснічка А.І

 

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

Географія

ІІ

-

Кубай Т.Ю

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

Фізика

І

-

Гичко А.О.

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

Українська мова та література

ІІІ

ІІІ

Кондратюк Т. Д.

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

Англійська мова

ІІІ

-

Колпак Ю.М.

  1.  

ОРЛЕНКО Анастасія

10-В

К-с Яцика

ІІ

-

Кондратюк Т.Д.

  1.  

СОРОКА Олександр

10-В

Історія

ІІІ

-

Дика Т.Д.

  1.  

ГАЛЬКЕВИЧ Олег

10-В

Біологія

І

-

Сокач Л.В.

 

  1.  

ТКАЧЕНКО  Софія

11-А

Біологія

І

ІІІ

Сакалош Л.В.

  1.  

АЛЕКСАНДРОВА Анна

11-А

Географія

ІІ

-

Дмитрян Т.В.

  1.  

СВЕРДЛЕНКО Антон

11-А

Англійська мова

І

-

Ляшенко В.В.

  1.  

ФЕСЕНКО Софія 

11-А

Історія

І

-

Бібік Н.С.

  1.  

ФЕСЕНКО  Софія

11-А

К-с Шевченка

ІІІ

 

Книш Н.В.

  1.  

ФЕСЕНКО Софія

11-А

МАН

І

І

Бібік Н.С.

  1.  

ДЕМУРА Дмитро

11-А

Інформаційні технології

І

-

Тараненко О.О.

  1.  

ДЕМУРА Дмитро

11-А

Хімія

ІІ

-

Мічкур Г.С.

 

  1.  

ЄРМОЛЕНКО  Денис

11-Б

Історія

І

-

Пісна Т.В.

  1.  

ЄРМОЛЕНКО Денис

11-Б

Англійська мова

ІІ

-

Бережна Л.А.

  1.  

ШИШКО Єлизавета

11-Б

Географія

І

ІІІ

Кубай Т.Ю

  1.  

ФІЩУК Анастасія

11-Б

Математика

І

ІІ

Булахова Л.М.

  1.  

ФІЩУК Анастасія

11-Б

Фізика

І

-

Гичко А.О.

  1.  

ФІЩУК Анастасія

11-Б

Українська мова та література

І

ІІІ

Черкасова О.І.

  1.  

ФІЩУК  Анастасія

11-Б

Хімія

І

ІІІ

Ворона Я.В.

  1.  

КУЧУГУРА Назар

11-Б

К-Шевченка

ІІ

 

Черкасова О.І.

 

  1.  

ЧЕМЕРИС  Марина

5-В

К-с Яцика

ІІІ

-

Почтар К.І.

  1.  

БОСИК Михайло

5-В

К-с Шевченка

ІІІ

 

Ломакіна Н.В.

 

  1.  

МАЛІНОВСЬКА Анастасія

5-Д

К-с Яцика

І

-

Черкасова О.І.

  1.  

МАЛІНОВСЬКА

Анастасія

5-Д

К-с Шевченка

І

І +

І Всеукр

Черкасова О.І.

  1.  

МАЛІНОВСЬКА

Анастасія

5-Д

Фестиваль ДЮТ

 

Всеукр

Щіченко Н.І.

  1.  

КОЛОСОВА Іванна

5-Д

К-с Шевченка

ІІ

 

Черкасова О.І.

 

  1.  

ОЛЕКСІЄНКО Яна

6-А

Математика

ІІІ

 

Малик Т.В.

  1.  

ОЛЕКСІЄНКО Яна

6-А

К-с Яцика

ІІІ

-

Ломакіна Н.В.

  1.  

ОЛЕКСІЄНКО Яна

6-А

К-с Шевченка

ІІ

 

Ломакіна Н.В.

 

  1.  

КОМАШИНСЬКИЙ Андрій

6-Б

Математика

ІІ

 

Штромілов В.А.

  1.  

КОМАШИНСЬКИЙ

Андрій

6-Б

К-с Яцика

ІІ

-

Почтар К.І.

  1.  

КІРІЧКО Іван

6-Б

К-с Яцика

ІІ

-

Почтар К.І.

 

  1.  

ХАЛАТЯН Надія

6-В

Математика

ІІІ

 

Тараненко О.О.

  1.  

ХАЛАТЯН Надія

6-В

К-С Яцика

І

І

Жигалюк А.Л.

 

  1.  

ТЕЛИХ Таїсія  

6-Г

Математика

І

-

Різанова О.Л.

 

  1.  

КОВАЛЬЧУК Крістіна

6-Д

К-с Яцика

ІІ

-

Черкасова О.І.

  1.  

КОВАЛЬЧУК Крістіна

6-Д

Математика

ІІ

-

Різанова О.Л.

  1.  

КОВАЛЬЧУК Крістіна

6-Д

К-с Шевченка

ІІІ

 

Черкасова О.І.

 

  1.  

БЕЗСОНОВА Ліна

6-Е

Математика

ІІІ

 

Бабак Л.В.

 

  1.  

ЯЦЕНКО Анна

7-А

Математика

ІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

ЯЦЕНКО Анна

7-А

Фізика

ІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

ЯЦЕНКО Анна

7-А

Українська мова та література

І

-

Жигалюк А.Л.

  1.  

БУБЛИК Микола

7-А

Математика

ІІ

 

Синьогуб І.Ю.

  1.  

БУБЛИК Микола

7-А

Фізика

ІІІ

-

Зайцева Н.В.

 

  1.  

МАЛИШЕВ Єгор

7-В

Фізика

ІІІ

-

Сікач І.О.

  1.  

ОРЛИЦЬКА Марина

7-В

Українська мова та література

ІІ

-

Рубаненко Н.Л.

  1.  

ОРЛИЦЬКА Марина

7-В

К-с учн. творчості

І

І

Рубаненко Н.Л.

  1.  

ЗАЙЦЕВ Іван

7-В

Хімія

ІІ

-

Мічкур Г.С.

  1.  

СИДОРАК Анастасія

7-В

К-Яцика

І

-

Рубаненко Н.Л.

  1.  

СИДОРАК Анастасія

7-В

К-с Шевченка

ІІ

 

Рубаненко Н.Л.

  1.  

ПАРФЕНЮК Катерина

7-В

К-с Яцика

ІІІ

-

Ломакіна Н.В.

  1.  

ХАРЧЕВНА Даря

7-Г

Математика

ІІ

 

Різанова О.Л.

  1.  

ХАРЧЕВНА Дар’я 

7-Г

Фізика

І

-

Сікач І.О.

  1.  

ХАРЧЕВНА Дар’я

7-Г

Хімія

ІІІ

-

Ворона Я.В.

 

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

К-с Шевченка

І

 

Могиленко Н.С.

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

Математика

І

 

Різанова О.Л.

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

Фізика

ІІ

-

Зайцева Н.В.

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

Українська мова та література

ІІ

-

Кондратюк Т. Д.

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

Хімія

І

-

Ворона Я.В.

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВА Поліна

7-Д

К-с Яцика

ІІ

-

Кондратюк Т.Д.

  1.  

ЧЕРНЕНКО Остап

7-Д

Математика

ІІІ

 

Різанова О.Л.

  1.  

ЧОРНА Вікторія

7-Д

К-с Яцика

ІІІ

-

Могиленко Н.С.

 

  1.  

ВОЛОШИН Максим

3-А

К-с Яцика

ІІ

-

Заїкіна Л.Б.

 

  1.  

ЗАВАДСЬКА Софія

3-Б

К-с Яцика

ІІІ

-

Бондаренко Н.А.

  1.  

ОРЛИЦЬКИЙ Ярослав

3-Б

К-с Яцика

ІІІ

-

Бондаренко Н.А.

 

  1.  

ТЕЛЯТНИК

Анастасія

3-В

К-с Яцика

І

-

Таран Ю.В.

 

  1.  

НІКОЛАЄНКО Крістіна

4-Д

К-с Яцика

ІІІ

-

Боровик С.М.

  1.  

НІКОЛАЄНКО Крістіна

4-Д

Фестиваль ДЮТ

 

Всеукр

Щіченко Н.І.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь