Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

49 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання: травень 2024 року

Дата: 03.06.2024 12:06
Кількість переглядів: 65

Фото без описуПеред сесією відбулися засідання постійних комісій Бобринецької міської ради, депутати розглянули питання, що стосувалися компетенції комісій.

30 травня 2024 року засідання сесії провів голова Бобринецької міської ради Леонід Кравченко за участі 15 депутатів, секретаря ради Світлани Торіної, першого заступника голови міськради Валентина Музики, заступників голови міськради Євгенія Кулика, Наталії Яворської, начальників відділів.

Згідно ЗУ «Про внесення змін до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування, проводилася відео- та аудіофіксація засідання (записи зберігатимуться не менше 5 років).

Зауважимо, що транслювання у мережі інтернет в режимі реального часу (згідно закону) відбуватиметься по завершенні воєнного стану в Україні.

Учасники засідання традиційно вшанували хвилиною мовчання загиблих під час відсічі збройної агресії рф в Україні військовослужбовців ЗСУ та цивільних громадян.

Розглянуто 17 питань порядку денного.

Начальник юридичного відділу Олександр Остапчук доповів щодо:

- Звернення Бобринецької міської ради до Кропивницької РВА щодо безоплатної передачі у комунальну власність комплексу будівель в м. Бобринець, вул. Порика, 6 (зокрема колишнє приміщення поліклініки) згідно судового рішення.

- Про право оперативного управління приміщеннями (передача в оперативне управління від відділу освіти міської ради до відділу культури міської ради).

По питанню визначення земельних ділянок, які є інвестиційно-привабливими, та право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, доповідала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Марина Кочубей.

Мова йде про внесення у Перелік земельної ділянки 1,3 га (пасовище) на межі між Бобринецькою міською і Тарасівською сільською громадами.

Депутати внесли зміни до Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб (доповідач начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Ірина Харчевна).

Йдеться про збільшення фінансування на заміну покрівлі гуртожитку ліцею, де проживають ВПО.

Частина будівельних матеріалів після перемовин з міським головою Л. Кравченком та оглядом приміщення гуртожитку вже надана шведським волонтером Мартіном Йоханссоном – за умови співфінансування з бюджету громади та дотриманням строків ремонту.

По земельних питаннях доповідав начальник відділу земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та агропромислового розвитку Руслан Горбенко.

Прийнято рішення про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку набувається на земельних торгах у формі аукціону для ведення сільськогосподарського виробництва площею 6, 8462 га (земельна ділянка буде виставлена на аукціон, в якому громадяни за бажання можуть взяти участь).

Надано два дозволи на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва (у с. Дібрівка).

9 питань стосувалися затвердження технічної документації із землеустрою для встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі для будівництва, обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та передачу у власність громадян.

На сесії розглянуто зміни до бюджету громади (надаємо доповідь начальника фінансового управління міської ради Анжели Степанової):

"Внесено зміни до бюджету Бобринецької міської

територіальної громади на 2024 рік

Збільшено ДОХІДНУ частину бюджету на 709 040 грн., у тому числі: за рахунок збільшення власних надходжень бюджету громади у зв’язку з перевиконанням єдиного податку з фізичних осіб – 608 040 грн., туристичного збору -1 000 грн., плати за надання адміністративних послуг -100 000 грн.

Залучено вільний залишок коштів бюджету, який склався станом на 01 січня 2024 року – 501 500 грн.

З урахуванням збільшення дохідної частини бюджету та залучення вільного залишку ВИДАТКОВУ частину збільшено на 1 210 540 грн.

Кошти спрямовано на нагальні та першочергові потреби, які виникли на даний час, а саме:

- Бобринецькому ліцею № 1 - 920 000 грн., з них:

- на оплату за електроенергію на червень-серпень 2024 року - 350 000 грн.;

- поточний ремонт гуртожитку в рамках «Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених, тимчасово переміщених та/або евакуйованих осіб, які перебувають на території Бобринецької міської територіальної громади» - 570 000 грн.;

- Дошкільним закладам освіти на оплату за електроенергію на червень-серпень 2024 року - 150 000 грн.;

- Центру дитячої та юнацької творчості на оплату за водопостачання на червень-грудень 2024 року -1 500 грн.;

- Дитячій школі мистецтв всього - 75 910, з них: на заміну плитки на підлозі у фоє - 75 000 грн., та на оплату послуг по реєстрації змін до статуту у зв’язку зі зміною розпорядника коштів - 910 грн.;

- Центру культури та дозвілля на оплату послуг по реєстрації змін до статуту у зв’язку зі зміною розпорядника коштів - 910 грн.;

- Музею на оплату послуг по реєстрації змін до статуту у зв’язку зі зміною розпорядника коштів -910 грн.;

- Бібліотеці на оплату послуг по реєстрації змін до статуту у зв’язку зі зміною розпорядника коштів - 910 грн.;

- на виконання заходів Програми цивільного захисту Бобринецької територіальної громади всього 25 400 грн., з них на здійснення аварійно-рятувального обслуговування водних об’єктів громади - 2 400 грн. та на придбання комплекту системи оповіщення «Повітряна тривога» - 23 000 грн.;

- на виконання «Програми культурно-мистецьких заходів Бобринецької територіальної громади» (на придбання подарунків та квітів) - 10 000 грн.

- на виконання Програми підтримки місцевого самоврядування Бобринецької територіальної громади на придбання шин для службового автомобіля, господарських та канцелярських матеріалів - 25 000 грн."

Міський голова Бобринця Л. Кравченко після розгляду питань порядку денного ознайомив депутатів зі станом справ у громаді по соціальних та комунальних питаннях.

Зокрема, щодо перемовин з керівництвом латвійського міста-побратима Мадони по наданню гуманітарної допомоги; щодо участі міської ради в грантових проєктах та перспективи залучення коштів для потреб комунальних закладів; про перебіг ремонтних робіт на Миколаївському мосту; щодо самоокупності та енергоощадності встановлених на території місьководоканалу сонячних батарей; щодо перемоги футбольної команди Бобринецького ліцею в обласному етапі «Пліч-о-пліч» та фінансування майбутньої поїздки команди у червні на всеукраїнський етап у Києві (вже придбано нову футбольну форму для команди).« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь