Засідання комісії ТЕБ і НС при Бобринецькій міській раді: травень 2024-го
Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Бобринця, голова комісії Леонід Кравченко за участі членів комісії (за окремим списком).
Питання пожежної і техногенної безпеки об’єктів на території залишається досить актуальним. Було заслухано інформацію головного інспектора ВЗНС Кропивницького РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області Руслана Жарика.
- Старості Коржівського старостинського округу доручено облаштувати протипожежні інформаційні стенди у селах громади (зокрема щодо поводження з генераторами електроенергії; дій у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів).
- Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» доручено провести інструктажі під підпис з підопічними, одинокими громадянами старшого віку.
- У планах – спільні рейди соціальних працівників та працівників служби порятунку для виявлення загрозливих недоліків в експлуатації приміщень та проведення профілактичних бесід з громадянами із вразливих верств населення.
- ВЗНС Кропивницького РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області доручено здійснювати постійне інформування населення через друковані засоби масової інформації про пожежну ситуацію в громаді та виготовлення листівок на тему протипожежної безпеки.
- Продовжуватиметься інформування жителів громади через інформаційні ресурси Бобринецької міської ради.
На комісії ТЕБ і НС заслухано питання дотримання законодавства України під час видачі містобудівних умов; врахування ІТЗ ЦЗ при проєктуванні нових об’єктів, реконструкції, під час капітального ремонту та коригування генеральних планів населених пунктів (доповідав начальник відділу ЖКГ Олександр Баранов).
Актуальним для громад є стан укриттів та їх утримання згідно вимог законодавства України (зокрема мова йде про забезпечення укриттями, які відповідають сучасним вимогам, у випадку, якщо вони були розташовані на першому поверсі закладів).
Щодо стану захисних споруд, необхідності коригування бюджету громади і видатків для належного їх утримання доповідав завідувач сектору мобілізаційної, оборонної роботи, НС та ЦЗ населення відділу ЖКГ Владислав Іващенко.