Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили воїна

Дата: 15.05.2024 15:03

Фото без описуУказом Президента України від 18 грудня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено нашого земляка з Компаніївської громади, військовослужбовця Збройних сил України

ГУСАЧЕНКА Дмитра Андрійовича.

Герою-захиснику було всього двадцять років, коли він загинув, захищаючи незалежність і цілісність України від збройної агресії рф.

Його життя обірвала війна 9 травня 2023 року.

В Бобринецькій громаді мешкає сестра Дмитра Гусаченка – Юна Миколаївна Буравенко – єдина з рідних, хто залишився у Дмитра.

14 травня 2024 року нагороду брата їй вручили т. в.о. начальника Третього відділу Кропивницького РТЦК та СП в м. Бобринець, майор Олександр Мусієнко і міський голова Бобринця Леонід Кравченко.

Вдячність українського народу, пам’ять про подвиг і героїчну оборону Збройних сил України, про кожного загиблого воїна буде вічною.

Слава герою!

Слава Україні!Фото без опису