Звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Бобринецької громади

Дата: 14.05.2024 10:01

Фото без описуЩирі вітання!

Указом Президента України від 29 січня 2024 року почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Бобринецької громади Марині Анатоліївні Мазуренко – матері шістьох дітей.

Клопотання про присвоєння почесного звання було порушене Бобринецькою міською радою та подано Президентові України через Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

14 травня міський голова Бобринця Леонід Кравченко, заступник міського голови з соціальних питань Наталія Яворська привітали Марину Мазуренко зі званням та вручили посвідчення «Матері-героїні».

Відтак, у Бобринецькій громаді на даний час проживає три сім’ї, матерям яких присвоєно почесне звання:

Світлана Іванівна Зацерковна – мати п’ятьох дітей;

Світлана Валеріївна Новікова – мати шістьох дітей;

Марина Анатоліївна Мазуренко – мати шістьох дітей.

Згідно законодавства України, почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі усиновлених.

Відрадно, що в Україні навіть у найтяжчі часи війни, боротьби за незалежність і цілісність, шанують материнство, сім’ю, дітей – майбутнє держави.