Сплата земельного податку при зміні власника

Дата: 10.04.2024 16:55

Фото без описуЗвертаємо увагу на те, що у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника – юридичної або фізичної особи - до іншого, протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 01 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося його право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником, – починаючи з місяця, в якому він набув право власності  (абзац третій п. 286.5 ст. 286 ПКУ).

Отже, новий власник повинен звернутися до Бобринецької державної податкової інспекції  ГУ ДПС у Кіровоградській області за адресою:  м. Бобринець, вул. Соборна, 187 а. та надати правовстановлюючі документи про перехід права власності. (ксерокопії).  Після чого контролюючий орган надсилає (вручає) нове податкове повідомлення-рішення новому власнику.