8 квітня - День працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки

Дата: 08.04.2024 07:27

Фото без описуШановні працівники та ветерани «Третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Бобринець» та усіх ТЦК і СП!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, вдячність за співпрацю по забезпеченню соціального захисту військовослужбовців і ветеранів ЗСУ – мешканців Бобринецької громади.

Щиро зичу  успіхів у діяльності по забезпеченню оборони України  від збройної агресії рф, захисту суверенітету, цілісності і незалежності держави, уваги і поваги в суспільстві, міцного здоров’я, опитимізму, терпіння, віри у власні сили та в перемогу України!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади