БОБРИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Дата: 05.04.2024 09:03

Фото без описуЗгідно зі статтею 19-1 Податкового кодексу України  здійснення адміністрування  податків, зборів, платежів та контролю за своєчасністю подання  платниками  податків  звітності,  достовірністю,  повнотою нарахування  та сплати  податків,  зборів, платежів належить до повноважень Державної податкової служби.

У разі виникнення питань  щодо правильності  нарахувань    та сплати податків  необхідно звернутися до Бобринецької державної податкової інспекції  ГУ ДПС у Кіровоградській області за адресою м. Бобринець, вул. Соборна, 187 а.

ТАКОЖ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ПЛАТНИКІВ:

Громадяни, які мають у користуванні земельні ділянки,  і які мають право на пільгу, то такі особи до 01 травня поточного року  повинні подати письмову заяву про надання пільги  та ксерокопії підтверджуючих документів, що посвідчують право на пільгу до Бобринецької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Кіровоградської області для застосування пільги.

ДО ВІДОМУ

Відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати  земельного податку звільняються:

Проте, таке звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

• для ведення особистого селянського господарства − у розмірі не більш як 2 гектари;
  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах − не більш як 0,25 гектара, в селищах − не більш як 0,15 гектара, в містах − не більш як 0,10 гектара;
  • для індивідуального дачного будівництва − не більш як 0,10 гектара;
  • для будівництва індивідуальних гаражів − не більш як 0,01 гектара;
  • для ведення садівництва − не більш як 0,12 гектара.