Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи надається роботодавцям компенсація щодо працевлаштованих осіб за період їхньої тимчасової непрацездатності?

Дата: 25.03.2024 13:30
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

На початку нагадаємо, що відповідно до частини 1 статті 26 Закону України Про зайнятість населення та пункту 4 Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 124, при працевлаштуванні окремих категорій безробітних (наприклад осіб, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років) компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску. Загальна тривалість виплати цієї компенсації становить 12 місяців.

Якщо в процесі трудових відносин працевлаштована особа тимчасово втратила працездатність, роботодавець оплатив за рахунок власних коштів перші 5 днів такої непрацездатності та сплатив за них єдиний внесок, то компенсації підлягають саме ці перші 5 днів непрацездатності працівника. Компенсація за період непрацездатності з 6-го дня роботодавцю не виплачується.

Закон України Про зайнятість населення та інші нормативно-правові акти, що регулюють сферу зайнятості, доступні на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/bboFWa 

Є питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь