Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи переноситься право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Дата: 25.03.2024 16:10
Кількість переглядів: 30

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, якщо платник податку на доходи фізичних осіб до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Норми встановлені п.п. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Податкового кодексу України.

Декларацію про майновий стан і доходи, з метою реалізації права на податкову знижку, можна подати через Електронний кабінет. Особи, які мають особистий ключ кваліфікованого електронного підпису можуть скористатись сервісом «Податкова декларація про майновий стан і доходи». Цей сервіс дозволяє сформувати декларацію з частковим заповненням на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та відомостей щодо об'єктів нерухомого (рухомого) майна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь