Відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 15.03.2024 15:14

Фото без описуНа засіданні міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів 15 березня 2024 року голова комісії, міський голова Бобринця Леонід Кравченко, затверджено

«Операційний план реалізації у 2024-2025 роках Стратегії імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 року в Бобринецькій територіальній громаді»

(доповідач Т. Старченко, завідуюча Бобринецьким відділенням ДУ «Кіровоградський центр контролю та профілактики МОЗ України»).

Розглянуто питання:

- заходи щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах, на полігонах сміттєзвалищ (доповідач Р. Жарик, головний інспектор Кропивницького РУ ГУ ДСНС в Кіровоградській області);

- про впровадження та реалізацію розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту в містобудівній документації (доповідач О.Баранов, начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури міської ради);

- про приведення у готовність до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту (доповідач В. Іващенко, завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ міської ради).