Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 2023/2024 навчального року

Дата: 14.03.2024 14:20
Кількість переглядів: 211

Фото без описуІз 20 січня по 25 лютого 2024 року у дистанційному форматі проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 

Створення олімпіадного майданчика на базі КЗ «Бобринецький ліцей №1» та організацію належних технічних, безпечних й комфортних умов проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів забезпечували Кунашенко Наталія Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею та Волошин Валерій Борисович, Ліснічка Анна Ігорівна, Штромілов Володимир Анатолійович, відповідальні особи за технічний супровід олімпіад, які особисто організували робоче місце одразу в укритті із стабільним електроживленням та доступом до мережі «Інтернет» (учасники олімпіади виконували завдання в безпечному місці, не припиняючи виконання роботи під час повітряної тривоги), налаштували принтер та ноутбуки учнів із робочими вебкамерами, вели відеозапис процесу виконання учасниками завдань, забезпечували подання робіт, надавали технічну допомогу учасникам олімпіади перед початком, під час та по завершенню обласного етапу. Варто зазначити, що з усіма клопотами та форс-мажорними обставинами відповідальні працівники впоралися.

Участь в 11 обласних предметних олімпіадах брали 30 учнів 8-х – 11-х класів КЗ «Бобринецький ліцей №1», які перевіряли свої знання, предметні компетентності, експериментальні вміння, практичні, пізнавальні та творчі навички з дотриманням принципу академічної доброчесності.

Із 30-ти учасників призерами стали 18. Вони здобули 25 дипломів ІІ та ІІІ ступенів.

Приємно відзначити, що Вовенко Ліна (9 клас), Гоменюк Роман (8 клас), Кабацюра Єлизавета (9 клас), Мельнікова Юлія (8 клас), Ратушний Роман (9 клас) здобули по 2-і перемоги на ІІІ етапі обласних олімпіад

Вразили досягнення Фіщук Анастасії, учениці 11 класу ліцею №1, яка стала переможницею із 3-х обласних олімпіад /хімія, українська мова та література і математика.

Дев’ять срібних та шістнадцять бронзових медалей здобули 4 хлопчики та 14 дівчаток, а саме:

Прізвище та ім’я призера олімпіади

Клас

Олімпіада

Місце

Вчитель, який підготував переможця

Адаменко Анастасія

10

Англійська мова

ІІІ

Бережна

Лариса Анатоліївна

Бурцев Станіслав

8

Математика

ІІІ

Булахова

Лідія Миколаївна

Винник Вікторія

10

Трудове навчання

ІІ

Гайдамака

Катерина Анатоліївна

Вовенко

Ліна

9

Історія

ІІ

Пісна

Тетяна Володимирівна

Українська мова та література

ІІІ

Могиленко

Наталія Сергіївна

Гоменюк Роман

8

Українська мова та література

ІІ

Кунашенко

Наталія Григорівна

Географія

ІІІ

Скрипник

Наталія Миколаївна

Давигора

Софія

10

Географія

ІІ

Дмитрян

Тетяна Віталіївна

Кабацюра Єлизавета

9

Біологія

ІІІ

Сакалош

Людмила Василівна

Правознавство

ІІІ

Різанов

Микола Станіславович

Левицький Олександр

10

Хімія

ІІІ

Плющевська

Ірина Вікторівна

Мельнікова Юлія

8

Хімія

ІІ

Плющевська

Ірина Вікторівна

Історія

ІІІ

Різанов

Микола Станіславович

Мічкур

Дар’я

8

Фізика

ІІ

Зайцева

Наталія Володимирівна

Мокра Анастасія

8

Фізика

ІІ

Сікач

Ірина Олександрівна

Моторна

Маргарита

9

Правознавство

ІІ

Різанов

Микола Станіславович

Орленко

Анастасія

10

Українська мова та література

ІІІ

Черкасова

Олена Іванівна

Ратушний Роман

9

Математика

ІІІ

Штромілов

Володимир Анатолійович

Хімія

ІІІ

Плющевська

Ірина Вікторівна

Телих

Олександра

9

Англійська мова

ІІІ

Бережна

Лариса Анатоліївна

Ткаченко

Софія

11

Біологія

ІІІ

Сакалош

Людмила Василівна

Фіщук

Анастасія

11

Математика

ІІ

Булахова

Лідія Миколаївна

Українська мова та література

ІІІ

Кондратюк

Тетяна Данилівна

Хімія

ІІІ

Ворона

Ярослава Віталіївна

Шишко

Єлизавета

11

Географія

ІІІ

Кубай

Тетяна Юріївна

 

18-ть молодих та досвідчених педагогів ліцею підготували призерів обласних олімпіад: за кожною учнівською перемогою стоїть систематична, титанічна та наполеглива праця вчителя.

Бережна Лариса Анатоліївна підготувала 2 –х переможців з англійської мови

Булахова Лідія Миколаївна підготувала 2 х переможців з математики,

Сакалош Людмила Василівна  2-х переможців з біології,

Плющевська Ірина Вікторівна- 3 переможців з хімії,

Різанов Микола Станіславович – 3 переможців (історія-1, правознавство-2)

Це вагомі здобутки і гідне представлення Бобринецької громади в інтелектуальному змаганні.

Бажаємо й надалі відкривати нові грані шкільних наук!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь