До 80-ї річниці з дня визволення міста Бобринець

Дата: 15.03.2024 14:00

Шановні жителі Бобринецької громади!

Вісімдесят років тому, 16 березня 1944 року, Бобринець було звільнено від нацистських окупантів. Кілька років наше місто перебувало під гнітом фашистів, але кожного дня люди мріяли про звільнення.

Героїзм визволителів під час Другої світової війни перекликається з подвигом і мужністю нинішніх захисників України. І хоч минуло вісімдесят років, сьогодні ми з великою вдячністю згадуємо визволителів:  шана усім, хто захищав і захищає рідну землю, нашу Україну, нашу громаду від поневолення.

Щира повага Збройним силам України, які захищають незалежність і цілісність України. Через вісімдесят років Україна знову зазнала збройної агресії рф.

Віримо, що здолаємо ворога і в цій війні, наближаємо перемогу разом!

Бобринецька міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської ради.