Парламент дітей Бобринецької громади - серед лідерів рейтингової системи оцінки діяльності Кіровоградського обласного парламенту дітей

Дата: 04.03.2024 11:21

Фото без описуНа базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості в очно-дистанційному форматі триває друга сесія обласного парламенту дітей ХV скликання.

Для участі в сесії зареєструвалось 113 депутатів, що представляють осередки дитячого самоврядування майже трьох десятків територіальних громад Кіровоградщини.

Дипломи-відзнаки вручено представникам осередків органів учнівського самоврядування, які стали лідерами рейтингової системи оцінки діяльності Кіровоградського обласного парламенту дітей.

Дипломами відзначені парламенти дітей: Вільшанської селищної ради, Бобринецької, Великосеверинівської, Долинської, Знам’янської, Новоукраїнської, Олександрівської, Петрівської та Суботцівської громад.

Більше інформації - на сайті Кіровоградської обласної ради за посиланням: