“Незламні”

Дата: 23.02.2024 15:01

Фото без описуУ краєзнавчому музеї ім. М. Смоленчука відкрито тематичну експозицію

22 лютого 2024 року у краєзнавчому музеї ім. М. Смоленчука Бобринецької громади відкрито тематичну експозицію “Незламні”.

Директор закладу Руслана Ісакова разом з громадськістю та учнями 11-Б Бобринецького ліцею говорили про російсько-українську війну, збройну агресію росії, про подвиг  Збройних сил України та українського народу.

Тематична експозиція «Незламні», яка діятиме на постійній основі, поповнилася новими експонатами з фронту: від імені земляків-військовослужбовців ЗСУ їх передала музею заступник міського голови Бобринця Наталія Яворська.

На фото: під час відкриття тематичної експозиції «Незламні»; Наталія Яворська передає речі з фронту, які тепер стануть експонатами; виступ краєзнавця Георгія Лашкула.