Учениці Бобринецького ліцею - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 19.02.2024 13:29

Фото без описуІз 10 по 13 лютого 2024 року учні  «Бобринецького ліцею №1» захищали дослідницькі роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

На обласний етап конкурсу від Бобринецької громади було заявлено три науково-дослідницькі роботи у двох наукових відділеннях та трьох наукових секціях:

«Археологія» - Адаменко Анастасія, учениця 10 класу; «Історія України» - Фесенко Софія, учениця 11 класу (наукове відділення «Історія»);

«Кримськотатарська гуманітаристика» - Луценко Аріна, учениця 8 класу (наукове відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»).

Наставник учнів - Наталія Бібік, вчитель історії комунального закладу «Бобринецький ліцей № 1» .

За підсумками обласного етапу конкурсу-захисту Анастасія Адаменко, Софія Фесенко, Аріна Луценко здобули перші місця.