«Кубок кубків» з футзалу серед юнаків 2015-2016 років народження – у бобринчан!

Дата: 08.02.2024 08:59

Фото без опису У спортивному залі СК «Енерго-Спорт» м. Кропивницький відбувся «Кубок кубків» дитячого футзального турніру серед юнаків 2015-2016 років народження.

Футбольна команда КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради взяла участь у турнірі і в перший день цих змагань (2 лютого) зустрілася з командою одноліток з ДЮСШ «Волохіно».

Гра закінчилася з нічийним результатом 2:2.

У серії пенальті перемогли з рахунком 2:1.

У другій грі бобринчани поступилися юнакам футбольної команди «Ніка» з Кропивницького з рахунком 1:7.

В другий день змагань (3 лютого) бобринчани стали переможцями «Золотої ліги»: по черзі обіграли юних футболістів зі Знам’янки з рахунком 3:0 та «Ворсклу-2» з Полтави з рахунком 4:1.

Команда ДЮСШ взяла «Кубок кубків», нагороджена командним кубком, кожен учасник отримав особистий кубок.

Футбольна команда КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради виступала у складі: Загнибіда Дмитро, Плющевський Роман, Свердленко Іван, Окерешко Єгор, Тихонов Тимофій, Рижков Роман, Алексєєнко Данило, Головйов Іван, Стоян Антон, Клімовіч Іван, Зозуля Матвій.

Голи забивали: Плющевський Роман - 5, Загнибіда Дмитро – 2, Свердленко Іван -2, Зозуля Матвій – 1.

Підготував юнаків до змагань тренер-викладач Михайло Юрійович Василенко.

Щирі вітання з перемогою від Бобринецької міської ради та усієї громади юним спортсменам, тренеру та дитячо-юнацькій спортивнй школі!Фото без опису