Прибирання території громади КП «Комунальник» у січні-лютому 2024 року

Дата: 08.02.2024 08:34

У січні 2024 року в період зимової негоди працівники з благоустрою КП «Комунальник» Бобринецької міської ради впорядковували місця поховання полеглих захисників-військовослужбовців ЗСУ на Алеї Слави.

Починаючи з лютого, після танення снігу та підсихання землі, розпочали прибирання території кількох кладовищ у громаді. Окрім традиційного впорядкування території, виконують і роботу по прибиранню сміття та твердих побутових відходів, які,  зносять на прилеглу до кладовищ територію деякі жителі мікрорайону.

Варто зазначити, що  в осінньо-зимовий період не було збоїв у графіку вивезення твердих побутових відходів, яке здійснює КП «Комунальник». Тому нагадування жителям громади: дотримуйтеся «Правил благоустрою Бобринецької громади», оскільки за їх порушення передбачена відповідальність згідно КУпАП.