Відкриття територіального етапу всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»

Дата: 06.02.2024 10:19

Фото без описуПонад сто учнів ліцею взяли участь у першому етапі всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч».

5 лютого 2024 року в Бобринецькому ліцеї відбулося урочисте відкриття  другого, територіального етапу, який визначить кращих для подальших ігор на районному етапі у Кропивницькому.

Вітали учасників змагань оргкомітет, колектив педагогів Бобринецького ліцею, міський голова Бобринця Леонід Кравченко, його заступник Наталія Яворська, начальник відділу освіти Вікторія Літвінова, голова міської федерації футболу Павло Арабов, директор ДЮСШ Володимир Кундель, тренер-викладач Ігор Філіпенко.

Відкриваючи міський етап змагань, Леонід Кравченко наголосив на головному: усі ми в громаді можемо працювати, навчатися і проводити заходи завдяки нашим захисникам – Збройним силам України та побажав юним спортсменам впродовж змагань зберігати впевненість у своїх силах і командний дух.

Спортсмени, які беруть участь у шкільній лізі «Пліч-о-пліч» у п’яти видах спорту, продемонстрували спортивні вміння у показових виступах.