«Культові споруди міста»

Дата: 05.02.2024 09:47

Свято-Вознесенський собор та Свято-Миколаївська церква – найголовніші споруди на території міста, які приваблюють туристів. Аби подивитися на величний Володимирівсткий собор, необов’язково їхати до Києва. В самому центрі міста височить його зменшена копія – Свято –Вознесенський храм, автор проекту талановитий єлисаветградський зодчий – Яків Паученко. Собор на честь Вознесіння Господнього є справжньою окрасою міста, його візитною карткою. Однією з найвизначніших пам’яток Кіровоградської області є Свято-Миколаївська дерев’яна церква, закладена і освячена у 1792 році за благословіння єпископа Іова. Храм видно майже зі всіх частин Бобринця. Гордий і величний, височить він над містом, та більше двох століть несе в собі таїну минувщини. Він символізує красу і велич любові, безсмертя душі, злети і падіння багатьох людських поколінь.

Свято-Миколаївська церква

Свято-Вознесенський собор