Дружина, мама чи сестра - що можуть відчувати близькі захисників

Дата: 29.01.2024 10:50

Фото без описуДружина, мама чи сестра — близькі жінки військовослужбовців — несуть на собі особливий тягар. 💔 Це завжди відповідальність, неймовірне емоційне навантаження, додаткові побутові обов’язки та, при необхідності, обов’язки пов’язані з доглядом за дітьми або іншими родичами.

Звичайно, близькі захисників не служать на передовій, і їхній досвід дуже сильно відрізняється від досвіду військових. Однак це зовсім не означає, що вони не мають отримувати необхідну підтримку та визнання їхніх проблем.

Рідна жінка військового може відчувати:

🩹 постійну тривогу за партнера чи родича;

🩹 сум або тугу через те, що рідко бачить близьку людину;

🩹 тиск повної відповідальності за дім, побут, дітей;

🩹 переживання за збереження сім’ї та близьких стосунків;

🩹 відчуття того, що її робота та життя набагато менш важливі, ніж захисника.

Нагадуємо, що кожна людина по-різному переживає навіть схожий досвід. Всі ваші почуття та емоції справжні і цінні. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна підтримка — ми поряд.

Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців на зв’язку, і ми завжди готові дізнатися більше про ваш досвід і переживання.

📞 800 332 720 (щоденно, 10:00 — 20:00)

Роботу телефонної лінії забезпечено ГО «Громадський рух «Жіноча сила України», за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що фінансується USAID.