Січень 2024 року: підвіз води населенню

Дата: 29.01.2024 10:08

Фото без описуМіська комісія ТЕБ та НС, що відбулася у Бобринецькій міській раді, затвердила а 2024-й рік ряд заходів для комунальних служб міської ради щодо забезпечення жителів громади якісною питною водою, зокрема під час очищення колодязів.

У січні  2024 року вандали (вже не вперше) забруднили пально-мастильними матеріалами один з колодязів у м. Бобринець на вул. Каштановій. Колодязь обстежено та проведено кількаразову очистку. Однак протягом певного часу вода у ньому містила запах солярки.

Комунальне підприємство «Комунальник» 5 та 27 січня здійснювало виїзд машини-водовоза для забезпечення якісною питною водою жителів мікрорайону міста, які користуються цим колодязем (під час його очистки).