Аварійно-відновлювальні роботи КП «Міськводоканал» протягом січня 2024 року

Дата: 29.01.2024 10:02

Фото без описуАварійно-відновлювальні роботи КП «Міськводоканал» протягом січня 2024 р.

Протягом січня 2024 року КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради безперебійно надавалися послуги забезпечення населення громади водою.

Оперативно протягом робочого дня ліквідовувалися пориви на водомережах Бобрринця.

Зокрема:

1. 15 січня в зв'язку з аварією на центральному водопроводі проводилися аварійно-відновлювальні роботи по вул. Базарна.

1. 17 січня припинено та протягом робочого дня відновлено водопостачання по:  - вул.Вознесенська: від вул.Базарна по пров. Вознесенський;  вул.Шевченка: від вул.Міщанська по вул. Паркова.

1. 26 січня проведено аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, який постачав воду на вул.Базарна: від вул.Мельніченка до вул.Вознесенська; вул. Шевченка: від вул. Миколаївська до вул. Міщанська з прилеглими вулицями (вул.Незалежності, вул. Гоголя, вул. Міщанська та вул.Щаслива).