«Центр «Дія» Бобринецької міської ради громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 395 видів послуг (станом на 01.12.2022 року можна було отримати 357 послуг).

Дата: 29.01.2024 10:00

Фото без описуПротягом 2023 року у Центрі "Дія" було надано 12766 адміністративних послуг. Лідерами за популярністю є такі адміністративні послуги:

• Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

• Адміністративні послуги соціального характеру;

• Місцеві послуги;

• Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

• Державна реєстрація бізнесу.

Із загальної кількості зареєстрованих звернень у 2023 році було надано 12766 адміністративних послуг, з них:

• Послуги відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури– 1050;

• Земельні питання – 380;

• Послуги органу опіки – 34;

• Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно -1575 ;

• Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців – 315;

• Видано витягів з Державного земельного кадастру – 588;

• Послуги у сфері реєстрації місця проживання –6413, у тому числі:

видано витягів із Реєстру територіальної громади –2706;

• Надано інформаційних довідок з реєстру речових прав на нерухоме майно- 164;

• Прийнято 1421 заява на призначення всіх видів соціальних допомог;

• Комплексна послуга єМалятко – 14;

• Взято на облік та видано довідок для внутрішньо переміщених осіб – 53 тощо.

Термінал EasyPay

Для зручності та оперативності обслуговування громадян у Дія Центрі працює платіжний термінал EasyPay. Перевагами такої оплати є зручність та значна економія часу, що у свою чергу оптимізує процедуру надання адміністративних послуг.

Правова допомога

З вересня 2023 року кожної другої та четвертої середи місяця з 9 до 11 години у Центрі надання адміністративних послуг «Центр Дії» Бобринецької міської ради здійснюють прийом громадян фахівці Бобринецького бюро правової допомоги.

«Сервіс УТОГ»

Створено належні умови для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщення будівлі. Підписано договір про співпрацю з громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих», для комунікації з особами з порушенням слуху наявна можливість встановлення відеозв’язку з перекладачем жестової мови за допомогою «Сервісу УТОГ».

Ігровий простір для дітей

Зручно і комфортно отримувати адміністративні послуги відвідувачам з дітьми, оскільки у ЦНАП є спеціально обладнаний ігровий простір, де діти мають можливість помалювати та погратися цікавими іграшками.

Вся робота у Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства.

ЦНАП постійно удосконалює роботу, розширює спектр послуг: забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.