Питання гендерної рівності – з юного віку

Дата: 29.01.2024 09:55

Фото без описуОднакові можливості для всіх, рівність, державні гарантії для кожного, незалежно від статі, віку, інвалідності, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мовних, належності до маломобільних груп або інших ознак – все це є питаннями гендерної рівності.

Суспільство має навчати основних принципів взаємодії різних людей з найменшого віку. Тому кожен навчальний заклад Бобринецької громади проводить різноманітні заходи по питанню гендерної рівності, учні та вихованці позашкільних закладів беруть участь у конкурсах – і перемагають!

На початку 2024 року Мельнікова Юлія, вихованка міського парламенту дітей та євроклубу ''Євромікс'' КЗ ''ЦДЮТ'' Бобринецької міської ради, здобула два призових місця в обласному проєкті ''Кіровоградщина - територія толерантного простору'':
 2 місце в конкурсі есе на тему ''Що є гідність та рівність '' та
 2 місце в конкурсі фоторобіт ''Безбар'єрність. Наше сьогодення та завтра''.