27 січня – День вшанування жертв Голокосту

Дата: 27.01.2024 07:00

Фото без описуДруга Світова війна залишила по собі трагічні сторінки в історії багатьох народів. В резолюції ООН, яка встановлювала День пам’яті жертв Голокосту 27 січня, йдеться про знищення однієї третини євреїв та незліченних жертв з числа представників інших меншин.

Бобринець з часу заснування  мав у складі людей різних національностей, значну частку яких становили євреї. Вся історія нашого краю пов’язана з їх діяльністю та діяльністю представників різних національностей: кожен доклав чимало зусиль, щоб наше місто було сильним в економічному та культурному вимірі.

Україна - єдина мати для усіх народжених на цій землі. Вшануймо сьогодні пам’ять мільйонів закатованих людей, аби не допустити в майбутньому повторення геноциду жодного народу, жодного представника іншої національності.

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади.