Засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання

Дата: 06.12.2023 14:11

Фото без опису6 грудня 2023 року було проведено засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Бобринецькій міській раді.

На засідані розглянуто питання:

Про звіт роботи Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Бобринецькій міській раді за 2023 рік;

Затвердження плану роботи Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Бобринецькій міській раді на 2024 рік.

Члени координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Бобринецькій міській раді постійно активізують та проводять заходи з питань національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді у закладах освіти міста та жителів громади.

Члени Ради надали пропозиції щодо плану роботи Координаційної ради на 2024 рік та затвердили його.